W Progressio oferuję Państwu pomoc psychologiczną skierowaną do dzieci i młodzieży. Prowadzę terapię pedagogiczną niepowodzeń szkolnych, treningi umiejętności społecznych oraz terapię ręki. Udzielam specjalistycznej pomocy psychologicznej. Jeśli zaobserwowali Państwo niepokojące zachowanie lub objawy u swoich pociech, zapraszam na konsultację.

Terapia trudności szkolnych

Terapia trudności szkolnych (zajęcia korekcyjno-kompensacyjne) polega na specjalistycznym oddziaływaniu, które ma na celu usprawnienie i minimalizowanie objawów trudności w uczeniu się oraz eliminowanie niepowodzeń szkolnych. Zajęcia kierowane są do dzieci:

W Progressio prowadzę terapię trudności szkolnych w formie indywidualnej i grupowej (do maks. 3os.).

Trening Umiejętności Społecznych

W Progressio prowadzę TUS dla:

Zapisy do grup TUS trwają. Pierwsza grupa treningów TUS rusza w połowie września. Grupy do 3-5 osób. Możliwość ustalenia sesji indywidualnych i 2-osobowych grup. Zakwalifikowanie do danej grupy odbywa się na podstawie wcześniejszej konsultacji psychologicznej. ZAPRASZAM DO ZAPISÓW TELEFONICZNYCH.

Terapia ręki

Zajęcia kierowane są do dzieci, które:

Terapia ręki prowadzona jest w formie zajęć indywidualnych i grupowych. Zapraszam do zapisów telefonicznych.

Pomoc psychologiczna

Jeśli zaobserwowali Państwo niepokojące zachowanie u swojego dziecka i potrzebują Państwo wsparcia i porady psychologicznej, zapraszam. Przykłady niepokojących objawów, które można zaobserwować u dzieci: